2TON - Kujt i thu (Official Video 4K) Descargar

Enviar a tus amigos
Agregar
 • Fecha de estreno: 12 jun. 2020

 • Music & Lyrics: 2TON Beat: Ero Metro Music Video by: XL Films Available on: iTunes: https://music.apple.com/us/album/kujt... Spotify: https://open.spotify.com/album/6hFLQ3... Deezer: https://www.deezer.com/en/album/15432...

Comentarios

 • CREATIONS BY ME
  CREATIONS BY ME Hace 3 semanas

  2Ton nje artist kaq i thjesht por edhe shum i nenvlersuar nga rinia shqiptare. Nje artist me zë fantastik dhe me tekste me shum kuptim dmth nuk ke nevoj te futesh ne google translate per tekstin😂😂😂😂Respekte pa fund. Dhe femrat ne videoklip shume te thjeshta dhe sensuale njekohesisht pa qene nevoja te ekspozojne te gjithe trupin. Bravo 2Ton

 • Sara
  Sara Hace 3 semanas

  Kush e beri like pa e degju sepse e dinte qe 2 Ton nuk do te na zhgenjente😍😍

 • Feride Osmani
  Feride Osmani Hace 3 semanas

  meine Lieblingsmusik im Moment🔥🔥😍😍

 • Alesia 11
  Alesia 11 Hace 3 semanas

  Kush esht ma i mir?

 • Vjersha dhe lojra nga David Shehu

  Sa bukur ! Zeri yt eshte unik...Kjo kenge do jet Hiti i Veres 2020..Bravoo 2Ton 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • cnmmd qiuoo
  cnmmd qiuoo Hace 2 semanas

  Pa e degju dihet qe ka me konn hittt🔥❤️

 • diva samantaa
  diva samantaa Hace 3 semanas

  Ty t them 2ton😂❤

 • ema elena
  ema elena Hace 3 semanas

  Kam 2 or qe po menoj 😂se si me e komentu kyt super kengetar🔥

 • Tina Tina
  Tina Tina Hace 3 semanas

  Po ti kujt i thu.. 🤔😂

 • Nobody Cares
  Nobody Cares Hace 3 semanas

  Like kush eshte me i miri

 • Kastriot Rashica
  Kastriot Rashica Hace 3 semanas (editado)

  Per qdo like do shkruaj 2ton

 • Fiona A
  Fiona A Hace 3 semanas

  Never dissapoints 🔥🔥

 • yroohj gouy
  yroohj gouy Hace 2 días

  This is the content I was looking for

 • Esmeraldito Prishka
  Esmeraldito Prishka Hace 2 semanas

  Ca do me the .,the flag ,🇦🇱protestonte Lopez.,

 • Lyrics_ Quotes
  Lyrics_ Quotes Hace 3 semanas (editado)

  Teksti :

 • *Rejana*DON XHONI*
  *Rejana*DON XHONI* Hace 3 semanas

  Kujt i thu?💘

 • alida flus
  alida flus Hace 6 días

  Pa e degju dihet qe ka me konn hittt🔥❤️

 • JUNGKOOK BTS
  JUNGKOOK BTS Hace 2 semanas

  Bravoo 2TON veq vazhdo qeshtut❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Rita Berisha
  Rita Berisha Hace 3 semanas

  Kenga super,si gjithmon je ma i miri love ❤

 • Leonard Haka
  Leonard Haka Hace 3 semanas (editado)

  Ky 2Ton i ben shume te bukura keta kenget.Sidomos kenga "Amore" etj.Nje artist super.😂😘