Alban Skenderaj ft. Elgit Doda - Parajsa ime (Official Video HD) Descargar

Enviar a tus amigos
Agregar
 • 10 jun. 2020

 • Produced by Elgit Doda Lyrics: Alban Skenderaj Mix & Master: Marenglen Boja Video: ProVideo Alban Skenderaj on Instagram: https://www.instagram.com/albanskende... Elgit Doda on Instagram: https://www.instagram.com/elgitdoda/ Available on: iTunes: https://music.apple.com/us/album/para... Spotify: https://open.spotify.com/album/6t8gEE... Deezer: https://www.deezer.com/en/album/15390... Nje Tequilla, nje Rose Capuccino a Frappé Apo nje Cocktail me Mango? Ti do volumin ta ngre Jepi Play ate qe ke Reggae, Latino, a Tango! Jo nuk eshte “Calma” Eshte vetem dielli qe po fshihet neper palma Arome e detit qe therret ndjenjat e mia Dhe ne te shtrire qe pijme Mojito Caipiringa! Edhe sa, dhe sa do vonohesh edhe sa? Je spirance ne detit tim, je kripe e veres time Jo nuk ka, jo nuk ka si me ty, jo, jo nuk ka As Maldive, Bora Bora, JE PARAJSA IME Luje si “Mambo” Si “Coco Jumbo” Boje “La Cozadera” Si me “Bailando” Mos thuj “Te Quiero” E di se sa m’do N’zemren tone s’jam thjesht Kapiten Thirrem “ADMIRAL” S’jena ne “Gringo”, s’jena ne “Gango” S’jena ne “Rambo”, s’jena ne “Django” S’kena nevoje “Lui”, “Prada” Dhe as per “Lambo” Jepna nje pije nje “Cigar” Jepna nje zjarr e nje kitare Diellin, detin, 24, jena pronare E kcejna Reggae, kcejna Cha Cha Cha Kcejna Regaton, Latino, Mambo dhe Salsa E kcejna Reggae, kcejna Cha Cha Cha Kcejna Regaton, Latino, Mambo uh, uh, uh Edhe sa, dhe sa do vonohesh edhe sa? Je spirance ne detit tim, je kripe e veres time Jo nuk ka, jo nuk ka si me ty, jo, jo nuk ka As Maldive, Bora Bora, JE PARAJSA IME

Comentarios

 • Vina London
  Vina London Hace 3 días

  Super kenge si gjithmone Alban godet fuqishem, dhe ska si te jete ndryshe nga nje Super Artist si ty. Dhe Elgidi ka shkelqyer si asnjehere me kete bashkepunim.

 • maroje kralj
  maroje kralj Hace 1 semana

  Greetings from croatia to Albanian music 👍👍

 • Jovana Antić
  Jovana Antić Hace 3 días

  I'm so in love with this song😻

 • Romeo rony
  Romeo rony Hace 5 días

  This Is my beautiful albanian paradise 🇦🇱🇦🇱

 • Aleksander Zengo
  Aleksander Zengo Hace 3 semanas (editado)

  Kete kenge ja dedikoj asaj vajze qe nuk arrita dot te rrealizoja endrrat ! ❤️ le te ngelet thjesht enderr ! Super Hit 2020

 • yasio bolo
  yasio bolo Hace 1 semana

  what a vibe ! well done Albanians great work all the world is proud and very lucky to have you ! congrats 🇦🇱🤝🇺🇲

 • ciri_ riannon
  ciri_ riannon Hace 2 semanas

  Italia ama Albania 🇮🇹❤🇦🇱

 • Shpendi Tarevski
  Shpendi Tarevski Hace 1 semana

  1:25

 • gajh88
  gajh88 Hace 2 semanas

  He says Frappe 💙🇬🇷😍 WHAT A SONG AMAZING SONG....LOVE FROM GREECE 🇬🇷💙

 • anIdraD Dianrad
  anIdraD Dianrad Hace 3 semanas (editado)

  A mduket mua ,apo Albani e pershkruan me mire dashurin ,se cdo kengetar tjeter !? Dhe ky duet esht super

 • Leonarda S.
  Leonarda S. Hace 2 semanas

  sa bukur kjo kenga 🕊 greetings from croatia we love you 🇭🇷🇦🇱🇽🇰

 • Osmon Kasa
  Osmon Kasa Hace 3 semanas

  Albani kengetari me serioz dhe me i talentuar ne te gjith trrojet 💪🏻

 • vbddfy euuyt
  vbddfy euuyt Hace 1 semana

  what a vibe ! well done Albanians great work all the world is proud and very lucky to have you ! congrats 🇦🇱🤝🇺🇲

 • algr esa
  algr esa Hace 5 días

  thank you for the gorgeous music you keep providing throughout the years, giving joy to millions ...what a beautiful soul

 • Matilda Ceno
  Matilda Ceno Hace 3 semanas

  Vajza ime vogel Ameli vetem 9 muajshe kerceu per here te pare me kete kenge, ndoshta sepse zerin e Alban Skenderaj e ka degjuar gjithmone kur ishte ne bark te mami 🥰🥰🥰😘♥️

 • bocoy noiu
  bocoy noiu Hace 1 semana

  I don't understand this language but really like this song😍😍 Love from India ❤️❤️

 • abhay sharma 009
  abhay sharma 009 Hace 2 semanas

  I don't understand this language but really like this song😍😍

 • Rado Alb
  Rado Alb Hace 5 días (editado)

  Greetings from Maldives🇲🇻

 • roouit patan
  roouit patan Hace 3 semanas

  2020 vit plot fatkeqesi Albani:E embelsoj une

 • riosma 679
  riosma 679 Hace 3 semanas

  what a vibe ! well done Albanians great work all the world is proud and very lucky to have you ! congrats 🇦🇱🤝🇺🇲