ENCA - KU METE (Official Video 4K) Descargar

Enviar a tus amigos
Agregar
 • Fecha de estreno: 10 jun. 2020

 • Beat: Oster Music: Enca Lyrics: Enca & MUMA Mix&Master: Alandy Video: MaxProduction Model: Bledi Pera Contact Enca: team@encamusic.com Instagram: https://www.instagram.com/enca/ Snapchat: encaoops Facebook: https://www.facebook.com/encamusic Twitter: https://www.twitter.com/EncaHaxhia Available on: iTunes: https://music.apple.com/us/album/ku-m... Spotify: http://open.spotify.com/album/0S22vp1... Deezer: https://www.deezer.com/en/album/15386... Po ku mete ti ku mete ?! Zemren ma ke marr me vete Krejt ca du un prej ksaj jete Eshte me t’pas ty prap’ Ti ma theve, ti ma theve prap... Sa here duhet me ta fal?! Ti ma theve, ti ma theve prap.. Kjo s’o me dasht! Hajd po kthena qysh jem kon na Krejta mi lon pas S’mujm mi lon gabimet tona Ma shum me na nda Po ku mete ti ku mete ?! Zemren ma ke marr me vete Krejt ca du un prej ksaj jete Eshte me t’pas ty prap’ Vaj per ty Keq per na dy Un jom kon e mir Amo ti m’ke thy Jo simpati Ishte dashni Ca mke bo zemer Sa keq jom tani.. Ti si po jeton?! Mu sme haram Mu smke haram Mu smke haram S’di si po jeton Po ku mete ti ku mete ?! Zemren ma ke marr me vete Krejt ca du un prej ksaj jete Eshte me t’pas ty prap’ 2 zemra cka i do Jepma tonen Ose temen ma lesho Mos lendo ate qe do Ate qe tflal at qe tduro Jam tu prit ti me ndryshu Boje per ne mos e boj jo per mu E kado nrrug mshohin vetem Shtrati jem akoma vetem Apartamenti jem vetem Tpret ty spret tjeter...

Comentarios

 • Rose Rose
  Rose Rose Hace 2 semanas

  MY FAV SONG FROM ENCA - a hardworking and

 • Firat
  Firat Hace 3 semanas

  Hier ist der deutsche Kommentar, den du gesucht hast. Ja, wir wissen auch nicht, warum das in den deutschen Trends ist...

 • Aneta AK
  Aneta AK Hace 1 semana

  Ju lutem me beni like dhe sub cribcribe 🙏 kush ben ia plotesoft zoti te gjitha deshirat 😘☺

 • THATENCAFAN
  THATENCAFAN Hace 3 semanas

  Enca & Don Xhoni - Coming Soon 🔥

 • pikëpyetje ?
  pikëpyetje ? Hace 1 semana

  Kjo keng eshte si vera, sa me e vjeter eshte aq me e mire behet❤️😍

 • G
  G Hace 3 semanas

  Scheiße hat die dicke glocken ❤️

 • feex ghi
  feex ghi Hace 2 semanas

  Ku jan shqipet??🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱

 • Prive Channel
  Prive Channel Hace 2 semanas

  Like Kush osht tu e prit

 • Ajsela Nela
  Ajsela Nela Hace 2 semanas

  Si gjithmone bukuroshe dhe kenga fantastike 👍🏻

 • Durim Guna
  Durim Guna Hace 4 días

  Me pelqen shume kjo kenga sidomos kjo pjesa .Kata rrugve me shohin vetem.Shtrati jem akoma vetem .Apartamenti jem akoma vetem tepret ty spret rjeter

 • dem dem
  dem dem Hace 3 semanas

  Shikoj ktu komente na gjermania qe thon per cicat e Ences qe jan plastik , se din kta qe Enca qe 16 vjece kshu ka qen 😂

 • KIDA •fan
  KIDA •fan Hace 2 semanas

  Eshte nje kenge e mrekullueshme😍💜

 • Kushtrim Krasniqi
  Kushtrim Krasniqi Hace 2 semanas

  Kameramann: Enca, wie oft sollen deine Brüste in der Nahaufnahme erscheinen?

 • Esc Fan Chn
  Esc Fan Chn Hace 3 semanas

  Like kush mendon se kyt her Enca e ka dhez dhe se kjo osh konga ma e mira qe ka publiku nder vitet e funit🔥

 • Bebe Z
  Bebe Z Hace 3 semanas

  Enca shum me ke pelqy, por vetem gjokset je tu i prezantu ne gjdo keng, ndrroje pak stillin se ja ki nis mu bo shum bajat

 • Eja te kenaqeni me ne.
  Eja te kenaqeni me ne. Hace 3 semanas

  Bravo enca super kenge vdes fare per tyyy♥️♥️te duaa♥️♥️♥️my idol🥰

 • E E
  E E Hace 2 semanas

  Bravo Enca shume bukur❤️nder te tjera e ke treguar dhe Tiranen kaq bukur te lumte 😍😍❤️❤️❤️

 • Wish
  Wish Hace 3 semanas

  This womens make me wanting to eat melons

 • Caseyy
  Caseyy Hace 3 semanas (editado)

  KU METE BECAME A HIT EVEN BEFORE COMING OUT , WHAT WERE U EXPECTING ?! 💆🏻‍♀️💎

 • bocoy noiu
  bocoy noiu Hace 20 horas

  Bravo enca super kenge vdes fare per tyyy♥️♥️te duaa♥️♥️♥️my idol🥰