Gold AG ft Albina Kelmendi - Prishtina Descargar

Enviar a tus amigos
Agregar
 • Fecha de estreno: 11 jun. 2020

 • @ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA Available On Spotify, ITunes, IMusic etc. https://fanlink.to/Prishtina @Gold AG ft Albina Kelmendi - Prishtina Connect with Gold AG Facebook | https://www.facebook.com/GoldAG.Legend Instagram | https://www.instagram.com/arianagushi/ #GoldAG #AlbinaKelmendi #Onima Teksti: Arian AGUSHI Muzika: Arian AGUSHI & Kreshnik AVDIU Orkestrimi: Genc PRELVUKAJ Video: MProduction

Comentarios

 • Albina Kelmendi
  Albina Kelmendi Hace 3 semanas (editado)

  Faleminderit secilit nga ju për Mbështetjen!

 • Asmir Jusufi
  Asmir Jusufi Hace 3 semanas (editado)

  Gjithmon Ma i Miri Prej Krejtve

 • misolou fout
  misolou fout Hace 2 semanas

  My Hearts Belongs to you Prishtine.... Bye Prishtine From Sweden

 • Fittim Gerguri
  Fittim Gerguri Hace 3 semanas (editado)

  My Hearts Belongs to you Prishtine....

 • PubgMobile Albania
  PubgMobile Albania Hace 3 semanas (editado)

  Lyrics :

 • fidan krasniqi
  fidan krasniqi Hace 3 semanas

  ni kanges tmir nuk i vyn kurvat me dal me bo tworka po kanga behet nga zemra dhe ndjenjat e kjo ishte mbreslense shum e omel suksese

 • Eraldo Sinanaj
  Eraldo Sinanaj Hace 2 semanas

  Pershndetje nga SARANDA!

 • maimadhikingvend Mataraj
  maimadhikingvend Mataraj Hace 3 semanas

  Ju lumt goja respekt barvo vllaqkio 👑👑❤️❤️

 • Blerina Baliu
  Blerina Baliu Hace 3 semanas

  Prishtine urime dita e Çlirimit urime edhe kenga nga kengetaret e mrekullueshem te shqiptarise Gold Ag dhe Albina Kelmendi❤😘🥰👌☝️

 • afrim mejdin
  afrim mejdin Hace 6 días

  AH PRISHTINA ERESHENDES NGA DODRA E DIELLIT DONEN BUCEN NGA SHKUPI

 • 100% Glamour
  100% Glamour Hace 3 semanas

  Gold 👍.. Sa e mire kjo Albina dhe sa bukur është veshur ❤️

 • Behar Kovaci
  Behar Kovaci Hace 3 semanas

  Kang jashtzakonisht e bukur, hallah Gjiri i nanes dyve... po na i ngjallni do kujtime Kur u kan Dyjeja mar. Pershendetje aus Deutschland 🇩🇪

 • Senada Suknaj
  Senada Suknaj Hace 3 semanas

  Nji Kang shum e bukur 💯🌹Si cdo her Gold Ag shkelqen vetem Miresi😊

 • Rita Lalaj
  Rita Lalaj Hace 2 semanas

  Pa diskutim nje kenge bio me plot kuptimin e

 • Maxi Maxi
  Maxi Maxi Hace 3 semanas

  Gold Je nje za i popullit me disa nga kanget tua , Te lumt je nje djal Patriot.

 • Blend Sadikajj
  Blend Sadikajj Hace 3 semanas

  " E mira e Prishtines " Albina ❤️

 • Xy Pr
  Xy Pr Hace 3 semanas

  Sot 21 vite me pare me kujtohet çlirimi i Prishtinës sime,bash ne udhekryqin ku ka qene çajtorja Xhambazi i kam pa per here te pare Kforin Anglez tu lshu posht prej helikopterit ,ka qene nje emocion i papershkruar...

 • bona Kosova
  bona Kosova Hace 2 semanas

  Na paska marr malli me pa diqka mirë se marun ato tjerat '' kengtare'' tu u qkrry' nëpër shkall e neper rrug desh krejt per 1 cop famë e qe kjo INSON ❤️🌹🌹🌹

 • shqipe lushi
  shqipe lushi Hace 3 semanas

  Ju lumt sukseset asnjher mos ju mungofshin 🤲🏻👏🏻

 • Toni S
  Toni S Hace 3 semanas (editado)

  Bukur e ke bo dryshimin e stilit Gold. Suksese per ju, Gold Ag dhe Albina