Yll Limani - I kom kall Descargar

Enviar a tus amigos
Agregar
 • 11 jun. 2020

 • @ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA Stream & Download: https://music.onima.co/Ikomkall Yll Limani - I kom kall Music: Yll Limani Lyrics: Aida Baraku Produced by: Fatjon Miftari Rec / Mix & Master: Mixey Music Falenderojme: Komuna e Prishtines Zjarrfikesit e Kosoves Réve Bistro Bar #ikomkall #ylllimani #onima

Comentarios

 • _xoxo _A*
  _xoxo _A* Hace 3 semanas (editado)

  Text :

 • Rinators forever
  Rinators forever Hace 3 semanas

  Nje artist me kuptimin e plote te fjales💖

 • Yll limani 's fans
  Yll limani 's fans Hace 1 día

  Kush eshte fans i Yll Limanit ju lutem like komentin

 • Kjara Butrint
  Kjara Butrint Hace 3 semanas

  BRAVO YLLI ....❤❤❤❤kush mendon se ky eshte hit I veres te beje like dhe comment 💛💛💛💛

 • bodoy euir
  bodoy euir Hace 2 semanas

  As kete here nuk na zhgenjeve o ylli. Like direkt! Kush mendon keshtu??.👇👇

 • Ketjonapetriti Ketjonapetriti

  Siç ke emrin je dhe vet edhe kenget ashtu i ke

 • Goku Goku
  Goku Goku Hace 3 semanas

  0:35

 • sara_ 22
  sara_ 22 Hace 3 semanas

  Nese je tum thirr me ardh me marr senet e tua..

 • Blitzz Tricks
  Blitzz Tricks Hace 3 semanas

  Nobody:

 • Julia Nelson
  Julia Nelson Hace 3 semanas

  Girls keep in mind don’t break yllis heart. He burn down the city 😂

 • KRISILD
  KRISILD Hace 3 semanas

  LIKE KUSH U DASHURU ME 30 SEKONDA E PARA TE KENGES.

 • Telekom Albania
  Telekom Albania Hace 3 semanas

  Super💞❤🔥superrr💕💕Bravo si gjithmon,me i miriiiii je❤❤❤💫

 • Fatmira Zhonga
  Fatmira Zhonga Hace 3 semanas

  Kush mendon se e ka kalllllll ! 🔥🔥⚡️⚡️⭐️💫💫❣️❣️

 • opzz xsin
  opzz xsin Hace 2 semanas

  Kenge shume e bukur , sigurisht sí cdo kenge tjeter e yllit. 😍♥️

 • Sherii Bibaj
  Sherii Bibaj Hace 1 semana

  Perfect !!!

 • Egla Agolli
  Egla Agolli Hace 3 semanas

  𝑳𝒊𝒌𝒆 𝒌𝒖𝒔𝒉 𝒆 𝒑𝒆𝒍𝒒𝒆𝒖 𝒌𝒆𝒏𝒈𝒆𝒏 𝒑𝒂 𝒆 𝒅𝒈𝒋𝒖 𝒂𝒌𝒐𝒎𝒂

 • Donika Choices
  Donika Choices Hace 3 semanas

  Sʜǫɪᴘᴛᴀʀᴛ ʙᴇ ʟɪᴋᴇ:“𝗸𝘂𝘀𝗵 𝗯𝗼𝗻 𝗹𝗶𝗸𝗲 𝘂 𝗯𝗼𝗳𝘁 𝗺𝗶𝗹𝗶𝗼𝗻𝗲𝗿,,🤷🏼‍♀️

 • Sila Malaj
  Sila Malaj Hace 2 semanas

  nese je tum thirr me marr senet e tua

 • 박트레시
  박트레시 Hace 3 semanas

  Yll Limani-I kom kall-Lyrics

 • diungy alisnr
  diungy alisnr Hace 2 semanas

  Kush mendon qe ky talent meriton te shkoje me lart??♡♡ I kom kall 😍❤❤❤❤❤